36. Ümber Saadjärve jooks

36. Ümber Saadjärve jooks toimub laupäeval 15. juunil 2024.a

Ümber Saadjärve jooksu start antakse kell 12.00 Jääaja Keskuse juurest

DISTANTSID JA OSAVÕTJAD

Ümber Saadjärve jooksu ja kõnni pikkus on 17 km.

Põhijooksu vanuseklassid:

mehed kuni 39.a (M30)

naised kuni 39.a (N30)

mehed 40 - 49.a (M40)

naised 40-49.a (N40)

mehed 50+ (M50)

naised 50+ (N50)

REGISTREERIMINE
Eelregistreerimine põhijooksule ja kõnnile toimub kodulehel sport.tartuvald.ee registreerimisvormi kaudu.
Osavõtutasud põhijooksul: kuni 14.juunini 15 EUR ja võistluspäeval kohapeal 20 EUR.
Tervisekõnni osavõtutasu: 10 EUR ja võistluspäeval 15 EUR. Kohapeal on võimalik tasuda ainult sularahas.
 Põhijooksust ja kõnnist osavõtjatel palume osalustasu kanda Tartu Valla Spordiklubi arvelduskontole EE052200221043514840 märkides selgitusse osaleja nimi ja vanuseklass (näide: Ümber Saadjärve jooks, Jaak Kask, M40). Registreerimine jooksule on kinnitatud, kui osalustasu on laekunud Tartu Valla Spordiklubi arveldusarvele.
Lastejooksudele registreerimine toimub võistluspäeval kohapeal. Lastejooksudel osalemine on tasuta. Võistluspäeval on võimalik tasuda ainult sularahas.

ÜMBERREGISTREERIMINE

Ümberregistreerimine toimub kuni 14.06.2024 ja on osalejatele tasuta. Hiljem ümber registreerides rakendub tasu 10 eurot. Ümberregistreerimiseks tuleb saata vastavasisuline soov korraldaja e-mailile rlaumets@gmail.com

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE

Stardimaterjalide väljastamine toimub võistluspäeval sekretariaadis ajavahemikus 10.00 - 11.50.

PÕHIJOOKSU OSALEMISTASU SISALDAB

võistlusnumbrit, ajavõtuteenust, rajateenindust,  jooki finišis, parimate autasustamist ja osalejamedalit.

TERVISEKÕNNI OSALEMISTASU SISALDAB

võistlusnumbrit, ajavõtuteenust, rajateenindust,  jooki finišis ja osalejamedalit.

AUTASUSTAMINE

põhijooksul autasustatakse üldarvestuse meeste ja naiste esikolmikut rahaliste ja toetajate auhindadega. Lisaks autasustatakse kõikide vanuseklasside esimest kolme kiiremat.

RADA

Rajal on kolm joogipunkti 5, 9 ja 14. kilomeetril. Raja pikkus 17 kilomeetrit. Jooks toimub asfaltkattega teel.

IKODORI LASTEJOOKSUD

Kavas on lastejooksud poistele ja tüdrukutele järgmistes vanuseklassides ja distantsidel:

kuni 6 eluaastat 300 m

7-8 aastased 300 m

9-10 aastased 600 m

11-12 aastased 600 m

13-15 aastased 1200 m

Austasustatakse kõikide lastejooksude kolme kiiremat. Lisaks on igale lapsele finišis üllatus!

AJAKAVA

10.00 avatud registreerimine ja stardinumbrite väljastamine

11.00 lastejooksud, start tervisekõnnile ümber Saadjärve

12.00 36. Ümber Saadjärve jooksu start

13.45 autasustamine

15.00 rada suletud

ÜLDINFO

Registreerudes ja stardimaksu tasudes nõustub osaleja käesoleva juhendi ja korraldaja pakutud tingimustega ning kinnitab, et on piisavalt treenitud ja terve spordisündmusel osalemiseks. Kõik üritusest osavõtjad on kohustatud järgima korraldajate suunamisi rajal. Korraldajal on õigus muuta juhendit, kui olukord seda nõuab. Korraldajal on õigus avaldada nimeliselt stardi- ja finišiprotokollid ja fotod üritusest. Võistlemisest loobumisel ja korraldajast mitteolenevatel põhjustel ürituse ära jäämisel osavõtutasu ei tagastata. Muudatustest teavitatakse osalejaid e-kirja, kodulehe sport.tartuvald.ee ja Facebooki lehe Tartu Valla Spordikool kaudu.

VÕISTLUSE KORRALDAJA

MTÜ Tartu Valla Spordiklubi